Spacáky a ždárské vaky

Spacáky jsou snad nejdůležitějším kusem vybavení při vašem nocování v přírodě. Rozeznáváme širokou škálu spacích pytlů od základních spacáků pro letní kempování přes spacáky pro 3 sezónní použití od jara do podzimu až po zimní spacáky kde již hledíme na parametry typu minimální, maximální či komfortní teplota spacího pytle.

Řadit:
dle názvuod nejlevnějšíhood nejdražšího
1 2 3 4 5 6 7
15
produktů na stránku
153060120
Produktů: 99
-17 %
Zimní spacák Rock Empire Arktida plus - levý zipZimní spacák Rock Empire Arktida plus - levý zip
1 971,-

Zimní spacák Rock Empire Arktida plus jde o výborný spací pytel do chladných zimních podmínek. Díky přidané izolační vrstvě ve spodní části vhodný zvláště pro ženy.

-15 %
Zimní spacák Rock Empire Arktida plus – pravý zipZimní spacák Rock Empire Arktida plus – pravý zip
1 999,-

Zimní spacák Rock Empire Arktida plus – pravý zip jde o výborný spací pytel do chladných zimních podmínek. Díky přidané izolační vrstvě ve spodní části vhodný zvláště pro ženy.

-8 %
Rock Empire Arktida - pravý zipRock Empire Arktida - pravý zip
2 199,-

Třísezónní spacák Rock Empire Arktida – pravý zip velmi teplý spací pytel do chladnějího počasí s kompresním obalem pro lehké sbalení.

-10 %
Rock Empire Bike - pravý zipRock Empire Bike - pravý zip
1 341,-

Spací pytel Rock Empire Bike – pravý zip je model lehkého spacího pytle, kde váha je jedním z hlavních parametrů. Vhodný pro turistiku a výlety na kole.

-11 %
Rock Empire Comfy long - levýRock Empire Comfy long - levý
1 699,-

Dekový spacák Rock Empire Comfy long - levý skvělý dekový spacák pro příležitostní přespání, ale i dovolenou pod stanem. Možné rozložení na deku !

-11 %
Rock Empire Comfy long - pravýRock Empire Comfy long - pravý
1 699,-

Dekový spacák Rock Empire Comfy long - pravý skvělý dekový spacák pro příležitostní přespání, ale i dovolenou pod stanem. Možné rozložení na deku !

-10 %
Spací pytel do kempu Rock Empire Cyklotour - levý zipSpací pytel do kempu Rock Empire Cyklotour - levý zip
1 899,-

Spací pytel do kempu Rock Empire Cyklotour – levý zip výborný spací pytel v poměru cena / kvalita. zahřeje, přitom málo váží a dlouho vám bude sloužit. Skvělá volba :-).

-9 %
Rock Empire Cyklotour – pravý zipRock Empire Cyklotour – pravý zip
1 899,-

Spací pytel do kempu Rock Empire Cyklotour – pravý zip výborný spací pytel v poměru cena / kvalita. zahřeje, přitom málo váží a dlouho vám bude sloužit. Skvělá volba :-).

-17 %
Rock Empire Ontario - levý zip - AKCERock Empire Ontario - levý zip - AKCE
1 499,-

Spací pytel Rock Empire Ontario – levý zip jde o velmi oblíbený model mezi turisty a kempaři. jde o průměrně teplý spací pytel s použitím od jara do podzimu.

-6 %
Empire Ontario plus - levý zipEmpire Ontario plus - levý zip
1 599,-

Spací pytel Rock Empire Ontario plus – pravý zip jde o velmi oblíbený model mezi turisty a kempaři. jde o průměrně teplý spací pytel s použitím od jara do podzimu.Vrstava navíc u nohou – super pro dámy.

-17 %
Spací pytel Rock Empire Ontario - pravý zipSpací pytel Rock Empire Ontario - pravý zip
1 571,-

Spací pytel Rock Empire Ontario – pravý zip jde o velmi oblíbený model mezi turisty a kempaři. jde o průměrně teplý spací pytel s použitím od jara do podzimu.

Vložka do spacáku Sea to Summit Cotton RectangularVložka do spacáku Sea to Summit Cotton Rectangular
744,-

Vložka do spacího pytle Sea to Summit Cotton Rectangular jde o standardní verzi vložky do spacího pytle z velmi příjemného materiálu pro cestovatele hledající nenáročné univerzální řešení.

-7 %
Vložka do spacího pytle Sea to Summit Cotton Rectangular (Long)Vložka do spacího pytle Sea to Summit Cotton Rectangular (Long)
796,-

Vložka do spacího pytle Sea to Summit Cotton Rectangular (Long) jde o prodlouženou verzi vložky do spacího pytle z velmi příjemného materiálu pro cestovatele hledající nenáročné univerzální řešení.

Vložka do spacáku Sea to Summit Thermolite Reactor ExtremeVložka do spacáku Sea to Summit Thermolite Reactor Extreme
1 682,-

Vložka do spacáku Sea to Summit Thermolite Reactor Extreme jde o velmi příjemnou a cenově přijatelnou vložku do spacáku z vlákna Thermolite® do mrazivých dnů na sněhu.

-11 %
Vložka do spacáku Sea to Summit Thermolite Reactor LinerVložka do spacáku Sea to Summit Thermolite Reactor Liner
1 282,-

Vložka do spacáku Sea to Summit Thermolite Reactor Liner velmi příjemná a cenově přijatelná vložka do spacáku z vlákna Thermolite® pro vyšší teplotní komfort.

1 2 3 4 5 6 7

Výběr spacího pytle by se v první řadě měl podřídit účelem kde budeme spacák používat a jak jej chceme udržovat. Pro výplň ( izolaci spacího pytle ) výrobci nejčastěji používají duté vlákno nebo peří. Obě tyto výplně mají své pro a proti a nelze obecně tedy říci, která z nich je lepší. Duté vlákno je charakteristické svou hřejivostí i za vlhkého počasí. Naopak peří je lépe zbalitelné, lehčí a při nižších teplotách pod bodem mrazu u lépe hřeje.

Nákupní košík
737 115 363objednávka / infolinka
Stav objednávky