Spacáky a ždárské vaky

Spacáky jsou snad nejdůležitějším kusem vybavení při vašem nocování v přírodě. Rozeznáváme širokou škálu spacích pytlů od základních spacáků pro letní kempování přes spacáky pro 3 sezónní použití od jara do podzimu až po zimní spacáky kde již hledíme na parametry typu minimální, maximální či komfortní teplota spacího pytle.

Řadit:
dle názvuod nejlevnějšíhood nejdražšího
1 2 3 4 5 6 7
15
produktů na stránku
153060120
Produktů: 99
Vložka do spacího pytle Sea to Summit Thermolite Reactor PlusVložka do spacího pytle Sea to Summit Thermolite Reactor Plus
1 553,-

Vložka do spacího pytle Sea to Summit Thermolite Reactor Plus jde o středně teplou vložku z příjemného materiálu Thermolite® pro zvýšení teplotního komfortu ve spacáku.

-10 %
Rock Empire Bike - levý zipRock Empire Bike - levý zip
1 341,-

Spacák Rock Empire Bike – levý zip je model lehkého spacího pytle, kde váha je jedním z hlavních parametrů. Vhodný pro turistiku a výlety na kole.

-8 %
Spací pytel Spokey MuffSpací pytel Spokey Muff
640,-
Spací pytel Spokey Muff je klasický spacák ve tvaru deky, který je určen do letních dní. Spacý pytel má svůj kompresní obal. Možnost spojit se spacáky ve tvaru deky v délce 200 cm.
-10 %
Třísezónní spacák Pinguin Mistral levý zipTřísezónní spacák Pinguin Mistral levý zip
1 492,-

Třísezónní spacák Pinguin Mistral velmi dobrý spacák o nižší hmotnosti, který lze využít v chladných nocích. Díky použité výplni hřeje i vlhký.

-10 %
Třísezónní spacák Pinguin Spirit pravý zipTřísezónní spacák Pinguin Spirit pravý zip
2 693,-

Třísezónní spacák Pinguin Spirit pravý zip do chladných nocí. O tepelný komfort se postará třívrstvá konstrukce z materiálu BHB Micro.

-7 %
Vložka do spacáku Warmpeace Merino InletVložka do spacáku Warmpeace Merino Inlet
2 790,-

Vložka do spacáku Warmpeace Merino Inlet jde o izolační vložku do každého spacího pytle. Merinová vložka silně redukuje vlhkost, která pochází z kondenzovaných tělesný výparů.

Warmpeace Down PillowWarmpeace Down Pillow
550,-

Warmpeace Down Pillow péřový polštářek s integrovaným obalem


-10 %
Vpínací klín Warmpeace ExtenderVpínací klín Warmpeace Extender
1 224,-

Warmpeace Extender vpínací klín pro rozšíření spacáku


-10 %
Kompresní obal na spacák WarmpeaceKompresní obal na spacák Warmpeace
356,-

Kompresní obal na spacák Warmpeace náhradní kompresní obal určený pro jakýkoliv typ spacího pytle. Díky stahovacím popruhům dojde ke změnšení objemu až o 40%.

-10 %
Vložka do spacáku Warmpeace Merino Capilar InletVložka do spacáku Warmpeace Merino Capilar Inlet
1 755,-

Warmpeace Merino Capilar Inlet jemná vlněná vložka do spacího pytle. Funguje jako absorber tělesné vlhkosti a dodatečný izolant. Polypropylenoová složka pleteniny urychluje transport vlhkosti.


-10 %
Péřový spací pytel Warmpeace Viking 1200 - levýPéřový spací pytel Warmpeace Viking 1200 - levý
6 741,-

Péřový spací pytel Warmpeace Viking 1200 – levý jde o nejteplejší variantu z řady Warmpeace Viking, který se nebojí jakékoliv zimy. Vhodné pro zimní výlety kamkoliv.

-10 %
Péřový spací pytel Warmpeace Viking 1200 - pravýPéřový spací pytel Warmpeace Viking 1200 - pravý
6 741,-

Péřový spací pytel Warmpeace Viking 1200 – pravý jde o nejteplejší variantu z řady Warmpeace Viking, který se nebojí jakékoliv zimy. Vhodné pro zimní výlety kamkoliv.

-10 %
Péřový spací pytel Warmpeace Viking 1200 WIDE – levýPéřový spací pytel Warmpeace Viking 1200 WIDE – levý
8 055,-

Péřový spací pytel Warmpeace Viking 1200 WIDE – levý jde o nejteplejší variantu z řady Warmpeace Viking. Spací pytle Viking WIDE jsou v rozšířené šíři v oblasti ramen a nohou.

-10 %
Péřový spacák Warmpeace Viking 300 - levýPéřový spacák Warmpeace Viking 300 - levý
3 591,-

Warmpeace Viking 300 - levý je nováčkem mezi Vikingy. Jde o letní péřový spacák s menším množstvím náplně a velice nízkou hmotností a tomu odpovídajícím objemem. 

-10 %
Péřový spacák Warmpeace Viking 300 - pravýPéřový spacák Warmpeace Viking 300 - pravý
3 591,-

Warmpeace Viking 300 - pravý je nováčkem mezi Vikingy. Jde o letní péřový spacák s menším množstvím náplně a velice nízkou hmotností a tomu odpovídajícím objemem. 

1 2 3 4 5 6 7

Výběr spacího pytle by se v první řadě měl podřídit účelem kde budeme spacák používat a jak jej chceme udržovat. Pro výplň ( izolaci spacího pytle ) výrobci nejčastěji používají duté vlákno nebo peří. Obě tyto výplně mají své pro a proti a nelze obecně tedy říci, která z nich je lepší. Duté vlákno je charakteristické svou hřejivostí i za vlhkého počasí. Naopak peří je lépe zbalitelné, lehčí a při nižších teplotách pod bodem mrazu u lépe hřeje.

Nákupní košík
737 115 363objednávka / infolinka
Stav objednávky