Expresky a expreskové sety

Řadit:
dle názvuod nejlevnějšíhood nejdražšího
1 2 3 4
15
produktů na stránku
153060120
Produktů: 57
Expreska drátěný zámek Camp Orbit Wire ExpressExpreska drátěný zámek Camp Orbit Wire Express
299,-

Expreska drátěný zámek Camp Orbit Wire Express v několika délkách 11, 15 a 20 cm a spojené pevnou 16 mm širokou nylonovou smyčkou.

Camp Set 5 Orbit Express 11cmCamp Set 5 Orbit Express 11cm
1 690,-
Set 5 expresek Camp Set 5 Orbit Express 11cm s lehkými Orbit karabinami s rovným a prohnutým zámkem s keylockem. Spojené pevnou 16 mm širokou nylonovou smyčkou v délce 11 cm.
-26 %
Kong Panic systemKong Panic system
599,-

Prodloužená expreska Kong Panic systém jde o prodloužený systém, který využijete v místech, kde jde špatně dosáhnout na cvaknutí borkáku, nýtu nebo kruhu. Výběr délky 30 a 45 cm.

-7 %
Expreska Singing Rock Colt mixExpreska Singing Rock Colt mix
335,-

Expreska Singing Rock Colt mix jde o univerzální expresku s Keylock horní karabinou a dolní drátovkou pro jednoduché cvakání.

-11 %
Expreskový set Rock Empire RE Set Swift 13Expreskový set Rock Empire RE Set Swift 13
278,-

Expreskový set Rock Empire RE Set Swift 13 s drátovými karabinami vhodný pro lezení v horách i ledech.

-14 %
Expreskový set Singing Rock ColtExpreskový set Singing Rock Colt
344,-

Expreskový set Singing Rock Colt s plnými zámky určená zejména pro sportovní lezení. Díky kovaní za tepla jde o velmi odolnou expresku do náročných podmínek.

-9 %
Expreskový set Singing Rock VisionExpreskový set Singing Rock Vision
310,-

Expreskový set Singing Rock VISION nejlehčí expreskový set od firmy Singingrock o váze pouhých 75 g. Doporučuje do delších stěn, kde je znát každý gram.

-11 %
Lehký expreskový set Singing Rock ShotLehký expreskový set Singing Rock Shot
269,-

Lehký expreskový set Singing Rock Shot s karabiny s drátěným zámkem, které snižují možnost náhodného otevření a zamrznutí.

Expreskový set Mammut 5er Pack Bionic Express SetsExpreskový set Mammut 5er Pack Bionic Express Sets
2 790,-

Mammut 5er Pack Bionic Express Sets expreskouvý set 5 karabin s rovným a drátěným zámkem spojené 10 mm Dyneema® popruhem garantuje optimální výborný poměr hmotnost/pevnost.

-8 %
Set expresek s rovným a drátěným zámkem Mammut 5er Pack Crag Express SetsSet expresek s rovným a drátěným zámkem Mammut 5er Pack Crag Express Sets
1 899,-

Mammut 5er Pack Crag Express Sets set 5 expresek s karabinou s rovným a drátěným zámekm a s technologií KeyLock, který perfektně řeší problémy spojené s tradiční konstrukcí karabin.

-9 %
Set expresek s rovným a prohnutým zámkem Mammut 5er Pack Crag Indiactor Express SetsSet expresek s rovným a prohnutým zámkem Mammut 5er Pack Crag Indiactor Express Sets
1 999,-

Mammut 5er Pack Crag Indiactor Express Sets set expresek s karabinou s rovným a prohnutým zámekm a s technologii Indicator.

-8 %
Set expresek s rovným a drátěným zámkem Mammut 5er Pack Crag Indiactor Wire Express SetsSet expresek s rovným a drátěným zámkem Mammut 5er Pack Crag Indiactor Wire Express Sets
1 799,-

Mammut 5er Pack Crag Indiactor Wire Express Sets set expresek s karabinou s rovným a drátěným zámkem a s technologii Indicator.

-10 %
Expreskový set Mammut 5er Pack Wall Key Lock Express SetsExpreskový set Mammut 5er Pack Wall Key Lock Express Sets
2 511,-

Mammut 5er Pack Wall Key Lock Express Sets extrémně lehký expreskouvý set 5 karabin s rovným a prohnutým zámkem.

Expreska s rovným a prohnutým zámkem Mammut Bionic Express Set straight/bentExpreska s rovným a prohnutým zámkem Mammut Bionic Express Set straight/bent
630,-

Mammut Bionic Express Set straight/bent expreska s karabinou s rovným a prohnutým zámkem spojené 10 mm Dyneema® popruhem garantuje optimální výborný poměr hmotnost/pevnost.

Expreska s rovným a drátěným zámkem Mammut Bionic Express Set straight/wireExpreska s rovným a drátěným zámkem Mammut Bionic Express Set straight/wire
590,-

Mammut Bionic Express Set straight/wire expreska s karabinou s rovným a drátěným zámkem spojené 10 mm Dyneema® popruhem garantuje optimální výborný poměr hmotnost/pevnost.

1 2 3 4
Nákupní košík
737 115 363objednávka / infolinka
Stav objednávky