Pánská běžecká obuv

Řadit:
dle názvuod nejlevnějšíhood nejdražšího
15
produktů na stránku
153060120
Produktů: 14
-10 %
La Sportiva AkashaLa Sportiva Akasha
3 375,-

Běžecká obuv La Sportiva Akasha jde o běžeckou obuv určenou pro dlouhé trasy a maratony. Optimální záběr na měkkém a bahnitém terénu díky precizní kombinaci složení, hustoty a geometrie lamel.

-10 %
La Sportiva AkyraLa Sportiva Akyra
3 599,-

Běžecké boty La Sportiva Akyra jsou vyvinuty pro běh na dlouhé a náročné vzdálenosti, jako jsou Ultra-Maratony a Ultra-Traily.

-13 %
La Sportiva Akyra Gtx menLa Sportiva Akyra Gtx men
3 999,-

Běžecké boty pro muže La Sportiva Akyra Gtx men jsou vyvinuty pro běh na dlouhé a náročné vzdálenosti, jako jsou Ultra-Maratony a Ultra-Traily.

-11 %
La Sportiva Bushido MenLa Sportiva Bushido Men
3 199,-

Pánské běžecké boty La Sportiva Bushido Men jsou vhodné do technického terénu a poskytují také výbornou stabilitu při běhu v na nerovném terénu, jako je například les, či skály.

-10 %
La Sportiva Crossover 2.0 GTX MenLa Sportiva Crossover 2.0 GTX Men
4 311,-

Běžecké boty gore-texem La Sportiva Crossover 2.0 GTX Men navrženy především pro využití při běžeckých aktivitách v zimním období.

-10 %
La Sportiva Helios 2.0 Men - AKCELa Sportiva Helios 2.0 Men - AKCE
2 871,-

Běžecká obuv pro muže La Sportiva Helios 2.0 Men mezi zákazníky velmi oblíbená běžecká obuv určená spíše na skalnatý a štěrkový povrch.

-13 %
La Sportiva LycanLa Sportiva Lycan
2 699,-

Běžecké boty La Sportiva Lycan ideální pro trénink v horském terénu. Bota se vyznačuje velmi přilnavou podrážkou s dobrým tlumením na pevném i štěrkovém povrchu.

-11 %
La Sportiva Mutant MenLa Sportiva Mutant Men
3 090,-

Pánská běžecká obuv La Sportiva Mutant Men bota roku 2016 jde o stabilní a všestranné běžecké boty, ideální pro běhání v lese, off-road cestách a různých jiných terénech.

-9 %
La Sportiva Ultra RaptorLa Sportiva Ultra Raptor
3 199,-

Pánská běžecká obuv La Sportiva Ultra Raptor bota je velmi stabilní v nerovném terénu a díky skvěle konstruované podrážce drží na všech površích.

-13 %
La Sportiva Ultra Raptor GTXLa Sportiva Ultra Raptor GTX
3 825,-

Běžecké boty La Sportiva Ultra Raptor GTX jde o výjmečný model vhodný pro trenink, závody a to jak na pevném, štěrkovém i kořenovitém terénu. Díky GTX membráně zůstane vaše noha vždy v suchu.

-10 %
Mammut MTR 71 Low GTX MenMammut MTR 71 Low GTX Men
2 699,-

Pánská běžecká obuv Mammut MTR 71 Low GTX Men která je vhodná na náročný běh v horském terénu nebo turistiku.

-10 %
Sportovní boty Mammut Sertig Advanced Low MenSportovní boty Mammut Sertig Advanced Low Men
3 321,-

Mammut Sertig Advanced Low Men sportovní pánské boty vhodné pro spoustu outdoorových aktivit, běh i pro cestování či běžné nošení.

-10 %
Sportovní boty Mammut Sertig Low MenSportovní boty Mammut Sertig Low Men
3 105,-

Mammut Sertig Low Men lehké sportovní pánské boty vhodné pro spoustu outdoorových aktivit, zejména trail running, fast hiking.

-10 %
Mammut T Aegility Low MenMammut T Aegility Low Men
3 105,-

Běžecké boty Mammut T Aegility Low Men pohodlné pánské běžecké boty vhodné pro jogging, ale stejně dobře i na výlety po městě a volný čas.

Nákupní košík
737 115 363objednávka / infolinka
Stav objednávky