Pánské termo trika

Řadit:
dle názvuod nejlevnějšíhood nejdražšího
15
produktů na stránku
153060120
Produktů: 12
-16 %
Devold Expedition Man ShirtDevold Expedition Man Shirt
1 799,-

Pánské termo triko z merino vlny Devold Expedition Man Shirt vhodné do těch nejchladnějších zimních dnů, horské tůry, expedice či jiné zimní aktivity.

-16 %
Devold Expedition man shirt s kapucíDevold Expedition man shirt s kapucí
2 199,-

Termotriko s kapucí Devold Expedition man představuje základní vrstvu do extrémních podmínek. Svělé do pro horolezectví, lyžování či snowboarding.

-13 %
Devold Expedition Man Zip NeckDevold Expedition Man Zip Neck
1 999,-

Pánské termo triko z merino vlny Devold Expedition Man Zip Neck vhodné do těch nejchladnějších zimních dnů, horské tůry, expedice či jiné zimní aktivity.

-5 %
Devold Wool Mesh triko dl.rukáv menDevold Wool Mesh triko dl.rukáv men
1 799,-

Pánské funkční triko s dlouhým rukávem Devold Wool Mesh spolehlivě odvádějí vlhkost od těla, maximální měrou udržují teplo a vynikají prodyšností.

-10 %
La Sportiva Atmosphere 2.0 Long Sleeve MenLa Sportiva Atmosphere 2.0 Long Sleeve Men
2 475,-

Funkční triko s dl.rukávem La Sportiva Atmosphere 2.0 Long Sleeve Men nejlepší je jako první vrstva pro veškeré sportovní a především aerobní aktivity typu běh, běžky, kolo.

-12 %
La Sportiva Troposphere Long Sleeve 2.0 MenLa Sportiva Troposphere Long Sleeve 2.0 Men
1 759,-

Pánské triko s dl.rukávem La Sportiva Troposphere Long Sleeve 2.0 Men skvělé triko, kterou doporučujeme využít jako první vrstvu pro veškeré sportovní aktivity.

Pánské termo triko s dlouhým rukávem Progress WIZARDPánské termo triko s dlouhým rukávem Progress WIZARD
899,-
Pánské termo triko s dlouhým rukávem Progress WIZARD vhodné jako první izolační vrstva do chladnějších podmínek.
Pánské thermo triko s dl. rukávem Sensor Double Face dl.rukavPánské thermo triko s dl. rukávem Sensor Double Face dl.rukav
655,-

Pánské thermo triko s dl. rukávem Sensor Double Face nabízí jedinečnou možnost oboustraného využití termoprádla. Teplotní rozdil vrstev termoprádla Double Face byl změřen na 3,6°C.

Pánské termo triko s kr. rukávem Sensor Double Face kr. rukávPánské termo triko s kr. rukávem Sensor Double Face kr. rukáv
550,-
Pánské termo triko s kr. rukávem Sensor Double Face Vám nabízí jedinečnou možnost oboustraného využití termoprádla. Teplotní rozdil vrstev pánského trička Double Face byl změřen na 3,6°C.
Pánské thermo triko pošité s dlouhým rukávem Sensor Double Face triko dl.rukáv pošitéPánské thermo triko pošité s dlouhým rukávem Sensor Double Face triko dl.rukáv pošité
845,-
Pánské thermo triko pošité s dlouhým rukávem Sensor Double Face. Tento typ thermoprádla nabízí ještě větší ochranu před větrem a deštěm díky dvojnásobného pošití na čelní straně trika.
Pánské thermotriko s dlouhám rukávem Sensor Thermo dl. rukávPánské thermotriko s dlouhám rukávem Sensor Thermo dl. rukáv
750,-
Pánské thermotriko Sensor s dlouhám rukávem toto prádlo je vhodné do chladného počasí jako jsou lyže, běžky či snowboarding.
Pánské thermo triko se zipem Sensor Thermo stoják zipPánské thermo triko se zipem Sensor Thermo stoják zip
720,-
Pánské thermo triko Sensor se zipem je funkční prádlo, které lze použit jako první i druhou funkční vrstvu. Prádlo je vhodné do chladnějšího počasí, proto najde své uplatnění při zimních aktivitách.
Nákupní košík
737 115 363objednávka / infolinka
Stav objednávky