Tašky na kolečkách

Cestovní tašky na kolečkách nejčastěji využívají cestovatelé, kteří hledají pohodlný transport svých zavazadel bez nutnosti nošení. Při výběru cestovní tašky je dobré se zamyslet nad tím k jakému účelu bude taška využita.

Řadit:
dle názvuod nejlevnějšíhood nejdražšího
15
produktů na stránku
153060120
Produktů: 5
-10 %
Batoh na kolečkách do letadla Deuter Grant Flight 38 lBatoh na kolečkách do letadla Deuter Grant Flight 38 l
4 491,-

Batoh na kolečkách do letadla Deuter Grant Flight s teleskopickým madlem. Výborně poslouží na cestách z letiště do kanceláře, ale i pro osobní dovolenou.

-7 %
Batoh s výsuvnou rukojetí Ferrino UxmalBatoh s výsuvnou rukojetí Ferrino Uxmal
2 701,-

Batoh s výsuvnou rukojetí Ferrino Uxmal prostorný batoh na kolečkách vhodný pro několikadenní výpety do zahraničí.

-10 %
Batoh na kolečkách Deuter Helion 60 lBatoh na kolečkách Deuter Helion 60 l
6 201,-

Batoh na kolečkách Deuter Helion 60 l je cestovní batoh na kolečkách spojující batoh a tašku v jednom. Snadná manipulaci činní tento batoh velmi oblíbený mezi cestovateli.

-11 %
Batoh na kolečkách Deuter Helion 80 lBatoh na kolečkách Deuter Helion 80 l
6 699,-

Batoh na kolečkách Deuter Helion 80 l je cestovní batoh na kolečkách spojující batoh a tašku v jednom. Snadná manipulaci činní tento batoh velmi oblíbený mezi cestovateli.

-5 %
Eagle Creek No Matter What Flashpoint Rolling Duffel L 105 lEagle Creek No Matter What Flashpoint Rolling Duffel L 105 l
3 090,-

Taška na kolečkách Eagle Creek No Matter What Flashpoint Rolling Duffel L 105 l jde o prostornou skládací tašku na kolečkách z extra odolného materiálu.

Volno myšlenkovým cestovatelům doporučujeme cestovní tašky v kombinaci s ručním uchem a ramenními popruhy, které usnadní transport v nerovném terénu na delší vzdálenosti.

Nákupní košík
737 115 363objednávka / infolinka
Stav objednávky