Pánské lezečky na kaničky

Pánské tkaničkové lezečky jsou nejpopulárnější variantou lezeček, které jsou charakteristické svou jednoduchostí a skvělou možností si lezečky skvěle dotáhnout na určitých místech a tak zajistit pohodlné upevnění na různých typech chodila.

Řadit:
dle názvuod nejlevnějšíhood nejdražšího
1 2
15
produktů na stránku
153060120
Produktů: 25
-5 %
La Sportiva FinaleLa Sportiva Finale
2 250,-

Lezečky La Sportiva Finale velmi oblíbený model mezi začínajícími lezci. Přímně sedí na noze, netlačí, ale zároveň skvěle drží.

-11 %
La Sportiva GeniusLa Sportiva Genius
2 999,-

Lezečky pro extrémní lezení La Sportiva Genius unikátní lezečky s asymetrickým šněrováním a systémem P3, který je charakteristický extrémním prohnutím špičky.

-12 %
La Sportiva KatakiLa Sportiva Kataki
2 899,-

Lezečky na kaničky La Sportiva Kataki super lezečky pro zkušené lezce určené pro lezení na skalách či vícedélkové cesty.

-10 %
Sportovní kaničkové lezečky La Sportiva Katana LacesSportovní kaničkové lezečky La Sportiva Katana Laces
2 781,-

Sportovní kaničkové lezečky La Sportiva Katana Laces která vychází z modelu Katana. Díky sněrování je lezečka extrémně pohodlná a dokonale obejme celou nohu.

-10 %
La Sportiva Miura MenLa Sportiva Miura Men
2 565,-

Lezečky La Sportiva Miura Men je všestranná lezečka splňující ty nejnáročnější požadavky sportovních lezců. Řadí se mezi tvrdší lezečky, ale s citlivou špičkou.

-8 %
Lezečky La Sportiva Miura XXLezečky La Sportiva Miura XX
2 999,-

Lezečky La Sportiva Miura XX jde o limitovanou verzi mezi lezci velice oblíbených lezeček Miura, proti modelu Miura mají Miura XX širší konstrukci.

-10 %
La Sportiva Mythos MenLa Sportiva Mythos Men
2 241,-

Pánské lezečky La Sportiva Mythos Men velmi pohodlné a na noze poddajné lezečky určeny do méně sportovních cest na písku i jiný druh skály.

-10 %
La Sportiva TarantulaceLa Sportiva Tarantulace
1 701,-

Pánské lezečky La Sportiva Tarantulace jde o lezečky pro začínající a mírně pokročilé lezce s výborným poměrem cena/kvalita.

-10 %
Kotníkové lezečky La Sportiva TC ProKotníkové lezečky La Sportiva TC Pro
2 871,-

Kotníkové lezečky La Sportiva TC Pro vhodné pro více délkové cesty. Vysoce pohodlné i při několik hodin trvajících horských výstupech.

-10 %
Lezečky La Sportiva TestarossaLezečky La Sportiva Testarossa
2 925,-

Lezečky La Sportiva Testarossa velmi agresivní, ale pohodlná lezečka pro výkonnostní lezce. Díky asymetrickému šněrování je je lezečka určena pro ty nejtěžší výstupy.

-10 %
Kaničkové lezečky Ocún Crest LUKaničkové lezečky Ocún Crest LU
1 251,-

Kaničkové lezečky Ocún Crest LU univerzální a velmi pohodlná lezečka v klasickém šněrovacím provedení, primárně určená pro začínající lezce.

-14 %
Pánské lezečky Ocún DiamondPánské lezečky Ocún Diamond
2 151,-

Pánské lezečky Ocún Diamond lezečka pro soutěžní a výkonnostní lezce. Vlastnosti lezečky Diamond oceníte především na drobných stupech, v lištách a dírkách.

-10 %
Lezečky do tradičních cest a spár Ocún Oxi LuLezečky do tradičních cest a spár Ocún Oxi Lu
1 881,-

Lezečky do tradičních cest a spár Ocún Oxi Lu vyšší tuhost lezečky, univerzální použití a šněrování umožňující perfektní utažení boty na noze a navíc nepřekáží při lezení spár.

-10 %
Sportovní lezečky Ocún Pearl LUSportovní lezečky Ocún Pearl LU
1 701,-

Sportovní lezečky Ocún Pearl LU je lehká lezečka pro sportovní lezení, zhotovená z vysoce kvalitní syntetické kůže na bázi mikrovlákna. Vhodná pro všechny začínající i zkušené lezce.

-26 %
Ocún Strike LU - výprodejOcún Strike LU - výprodej
1 399,-

Lezečky Ocún Strike LU je pohodová a dobře padnoucí lezečka. Základem této boty jsou kvalitní materiály a precizní konstrukce.

1 2
Nákupní košík
737 115 363objednávka / infolinka
Stav objednávky