Zámkové karabiny

Řadit:
dle názvuod nejlevnějšíhood nejdražšího
1 2 3 4 5
15
produktů na stránku
153060120
Produktů: 73
Karabina se šroubovacím zámkem Camp HMS Bet LockKarabina se šroubovacím zámkem Camp HMS Bet Lock
299,-
Karabina se šroubovacím zámkem Camp HMS Bet Lock je karabina velkého formátu a s vysokou pevností vytvořená pro vedení lan a slaňování s maximální efektivitou a lehkostí. Ochrana zámku zabraňuje broušení lana.
Šroubovací karabina Camp Orbit Bet Lock screwŠroubovací karabina Camp Orbit Bet Lock screw
299,-
Šroubovací karabina Camp Orbit Bet Lock screw s keylockem určená na odsedku nebo postupové jištění.
Lehká šroubovací karabina Camp Photon Bet Lock screwLehká šroubovací karabina Camp Photon Bet Lock screw
329,-
Lehká šroubovací karabina Camp Photon Bet Lock screw v plné velikosti, což umožnuje snadnou manipulaci i v rukavicích. Profilovaná konstrukce vede k dokonalému odlehčení a přitom vysoké pevnosti.
-14 %
Jack Wolfskin Earlham 24 lJack Wolfskin Earlham 24 l
2 599,-

Retro batoh Jack Wolfskin Earlham 24 l prostorný a designově velmi zajímavý batoh určený do města, pro studenty či třeba do práce.

-10 %
Šroubovací karabina s pojistkou Ocún Condor HMS ScrewŠroubovací karabina s pojistkou Ocún Condor HMS Screw
360,-

Šoubovací karabina s pojistkou Ocún Condor HMS Screw moderní, ergonomická a komfortní „big“ indoor HMS karabina se dvěma pojistkami pro bezpečné jištění a slaňování.

-10 %
Ocún Condor HMS Triple lockOcún Condor HMS Triple lock
441,-

Karabina s příčkou a triple lock zámkem Ocún Condor HMS Triple lock dobře tvarovaná karabina se západkou proti přetočení a twist-lock zámkem.

Ocún Condor HMS TwistOcún Condor HMS Twist
440,-

Zámková karabina Condor HMS Twist s příčkou proti přetočení na sedacím úvazku. Skvělá k jištění či šslaňování.

-10 %
Karabina se šroubovací pojistkou Ocún Eagle hms ScrewKarabina se šroubovací pojistkou Ocún Eagle hms Screw
270,-

Ergonomická karabina se šroubovací pojistkou Ocún Eagle hms screw určená pro jištění polovičním lodním uzlem a vhodná pro spojení s jistícími a slaňovacími pomůckami různých typů.

-10 %
Karabina s automatickou třícestnou pojistkou Ocún Eagle HMS tripleKarabina s automatickou třícestnou pojistkou Ocún Eagle HMS triple
351,-

Karabina s automatickou třícestnou pojistkou Ocún Eagle HMS triple. Určená pro jištění polovičním lodním uzlem a vhodná pro spojení s jistícími a slaňovacími pomůckami různých typů.

-10 %
Karabina s automatickou otočnou pojistkou Ocún Eagle HMS TwistKarabina s automatickou otočnou pojistkou Ocún Eagle HMS Twist
306,-

Karabina s automatickou otočnou pojistkou Ocún Eagle hms twist je uUrčená pro jištění polovičním lodním uzlem.

-10 %
Ocún Falcon ScrewOcún Falcon Screw
243,-

Karabina se šroubovací pojistkou Ocún Falcon Screw eliminuje nebezpečí samovolného vysmeknutí lana při jeho zpětném křížení přes zámek.

-10 %
Šroubovací karabina oválného tvaru Ocún Osprey screwŠroubovací karabina oválného tvaru Ocún Osprey screw
261,-

Šroubovací karabina oválného tvaru Ocún Osprey screw vhodná pro technické lezení ve velkých stěnách a je nenahraditelná při zavěšování kladek.

-10 %
Ovalná karabina s otočnou výsuvnou pojistkou Ocún Osprey TripleOvalná karabina s otočnou výsuvnou pojistkou Ocún Osprey Triple
360,-

Ovalná karabina s otočnou výsuvnou pojistkou Ocún Osprey Triplehodí se pro technické lezení ve velkých stěnách a je nenahraditelná při zavěšování kladek.

-10 %
Oválná karabina s automatickou otočnou pojistkou Ocún Osprey TwistOválná karabina s automatickou otočnou pojistkou Ocún Osprey Twist
324,-

Oválná karabina s automatickou otočnou pojistkou Ocún Osprey Twist vhodná pro technické lezení ve velkých stěnách a je nenahraditelná při zavěšování kladek.

-10 %
Karabina s ball-lock pojistkou Petzl Am´D ballKarabina s ball-lock pojistkou Petzl Am´D ball
603,-

Petzl Am´D ball asymetrická hliníková karabina tvaru písmene D je zvlášť vhodná k připojení různých prostředků, jako např. slaňovací brzdy, nebo na konce spojovacích prostředků.


1 2 3 4 5
Nákupní košík
737 115 363objednávka / infolinka
Stav objednávky